Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
36 postów 753 komentarze

adriano

adriano - O zagrożeniach dla demokracji, o manipulacjach medialnych oraz o tym czego media nie pokazują. Zmiana nicka na adriano

Haniebne zachowanie Polsatu 2 i Kabaretu Młodych Panów- Blogerzy NE reagują

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Drodzy Państwo! To co zostało wyemitowane w dniu 31.07.2011 na Polsacie 2 po raz kolejny ubliżyło pamięci osób, które zginęły 10.04.2010!

W dniu wczorajszym o godzinie 19:10 została wyemitowania XIII Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2008 w Polsacie2. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że program został wyemitowany po raz drugi w przeciągu kilku tygodni z premedytacją przez tą stację. W programie znajdował się skecz Kabaretu Młodych Panów- „Na pokładzie rządowego samolotu”, w którym to Kabaret Młodych (wykształconych z dużych miast) Panów śmieje się ze Ś. P. Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego i możliwej katastrofy lotniczej, która stała się faktem w 2010 roku!

W skeczu słyszymy wypowiedzi pana grającego pilota:

-Ja bym go uśpił (polityka miłości o prezydencie.)

-chciałbym polecieć takim prawdziwym Air Force One….

Drugi:

-z prawdziwym prezydentem…

Po czym kamera pokazuje roześmianą do łez publiczność.

Następnie słyszymy od funkcjonariusza BOR, że Prezydent „się piekli i charcze”, że procedury startu tak długo trwają.
Płytkie żarty trwają: „...nie ja kazałem sufity obniżać”- mówi jeden z pilotów o prezydencie. Później słyszeliśmy dźwięk jakiegoś super odrzutowca i komentarz pilota: „premier, rejsowym” (no bo premier to taki trendy), „Znowu będzie pierwszy”.

Na co funkcjonariusz BOR odpowiada: „Ja mu tego nie powiem” (prezydentowi-to przeciez nerwowy faszysta).

Lot samolotu prezydenta kończy się katastrofą. Dwóch pilotów bierze nogi za pas i skacze ze spadochronami. Funkcjonariusz pyta się pilotów:
- Co teraz będzie?
- Wyybooooooory!- krzyczą piloci.

Prawda, że śmieszne? Cóż za ironia losu! Super śmieszny skecz stał się faktem! Polsat 2, nie widzi nic nietaktownego w emitowaniu tego starego, 3 letniego skeczu z 2008 roku, po tragicznych wydarzeniach z 10 kwietnia 2010 roku. Na pewno ta stacja cieszy się, że jest w posiadaniu prorockiego skeczu Młodych (wykształconych, z dużych miast) Panów.

Poniżej podaje adres mailowy do menedżera koncertowego KMP Piotra Sobika (Tel. 695-618-773) i Artura Korgola (tel. 601-500-505) - menedżera.

kmp@maxmediaart.pl

Pod tym adresem zadajemy pytania Panom Menedżerom dotyczące ich, oraz członków KPM stosunku do wyżej wymienionego skeczu. Dopóki KMP nie ustosunkuje się krytycznie do swojego skeczu w kontekście katastrofy smoleńskiej i nie wystosuje oświadczenia w tej sprawie w prasie lub telewizji, bojkotujemy tą grupę poprzez:

- nieoglądanie skeczów tej grupy w Internecie i telewizji,
- omijanie szerokim łukiem miejsc gdzie ten kabaret występuje,
- zniechęcanie naszych znajomych do uczestnictwa w wydarzeniach z udziałem tej grupy.

Kolejna sprawa….Bojkotujemy Polsat 2, gdyż świadomie i celowo, po wydarzeniach smoleńskich puszcza ten żenujący, wcale nie śmieszny skecz. Bojkot polega na tym, że przez minimum 2 tygodnie nie oglądamy tej stacji.

Piszemy maile do stacji Polsat, krytykujące jej haniebne zachowanie. Możemy napisać coś w takim stylu :

Czy Szanowna Stacja Polsatu 2 nie widzi nic nietaktownego w emitowaniu w kółko starego skeczu pt. "Na Pokładzie Rządowego Samolotu" Kabaretu Młodych Panów? Jeżeli Państwa zdaniem emitowanie tego typu treści prześmiewających najgłośniejszą katastrofę lotniczą na świecie, jest humorem na poziomie, to co wstrzymało Szanowną Stację przed puszczaniem tego skeczu w dniu pierwszej rocznicy upamiętniającej to wydarzenie, jako gwoździa programu?

Pozdrawiam

zatroskany telewidz

Przykładowy list napisany przez Ewidentnego Oszusta*:

 

"Składam zażalenie na emisje w dniu 31.01.2011r o godzinie 19:10 na antenie Polsatu2 ordynarnego paszkwilu w formie skeczu Kabaretu Młodych Panów o prezydenckim locie. Materiał został perfidnie ponownie wyemitowany akurat w okresie dyskusji o wnioskach płynących z komisji Millera pomimo, że niedawno już raz leciał. To powtarzanie po raz kolejny tego prostackiego humoru w tym okresie obraża mnie, oraz moje uczucia religijne i patriotyczne. Domagam się wyciągnięcia wniosków przez dyrektora programowego Polsat 2 i poinformowania mnie o tym, oraz stosownego oświadczenia w sprawie emisji wyżej wymienionego skeczu na antenie Polsatu i stronach internetowych stacji. W razie nie podjęcia żadnych środków / braku informacji rozważę możliwość złożenia sprawy do sądu."

(Imię i nazwisko)

* przy mojej drobnej redakcji


KONTAKT:

Telewizja Polsat S.A.
ul. Ostrobramska 77
04-175 Warszawa
tel.: (48 22) 514 52 50
Dział Kontaktów z Widzami
poczta@polsat.com.pl

 

Link do skeczu:

 

//www.youtube.com/watch?v=0t1w053I5Ck

 

Dla ludzi o mocnych nerwach:

 

zdjęcie wprowadzające z

tvpolsat.info

zdjęcie KPM z portalwolow.pl

 

 

KOMENTARZE

 • bez tytulu,
  wstretne!
 • polsat
  przejmuje widzów tvn...
 • GNOJE
  Można by powiedzieć - to podłe GNOJE, mając na myśli samych "kabareciarzy" (kiedyś byli Artyści Kabaretowi, ale teraz są tylko "kabareciarze), jak i tych wszystkich TV-decydentów... Ale mnie przeraża ta nasza rzeczywistoć, rozpasanie chamstwa, głupoty i kabotynizmu, zanik uczuć i wrażliwości. Takie coś, co do dzisiaj mylnie nazywane jest kabaretem, nie ma nic do zaproponowania oprócz eskalacji scenicznego debilizmu. Te kabaretomatołki, które "bawią" idiotyzmem ubiorów, tekstów, artylulacji itp, powinny pooglądać czasami "Kabaret Starszych Panów", "Dudek", "Tey", posłuchać "Studia 202", a potem schować się w mysią dziurę. A tak w ogóle, to klimat w naszej Umiłowanej przypomina jakiś dom wariatów - wolno już wszystko. To jakaś koszmarna WYSPA pełna ZŁOCZYŃCÓW.
 • @adriano85
  Nie oglądam szmatławych, antypolskich stacji od 10 kwietnia 2010 roku, a na występy KMP nie chodzę. Będę namawiał do bojkotu wszystkich znajomych.

  Pozdrawiam :)
 • @Hrabia Ups-Gafa
  ja to widziałem dwa razy latając po kanałach. Na dłużej się nie zatrzymuję. Jak oglądam tego typu stacje to tylko po to aby ocenić, pokazać innym ich ohydne manipulacje i chamstwo
 • Takiego maila napisałem ...
  Składam zażalenie na emisje w dniu wczorajszym o godzinie 19:10 ordynarnego paszkwilu w formie skeczu Kabaretu Młodych Panów o prezydenckim locie. Materiał został perfidnie ponownie wyemitowany akurat w okresie dyskusji o wnioskach płynących z komisji Millera pomimo, że niedawno już raz leciał. To powtarzanie po raz kolejny tego prostackiego humoru w tym okresie obraża mnie, oraz moje uczucia religijne. Domagam się wyciągnięcia wniosków od dyrektora programowego Polsat 2 i poinformowania mnie o tym. W razie nie podjęcia żadnych środków / braku informacji rozważę możliwość złożenia sprawy do sądu.

  Ewidentny Oszust

  ............

  Kopiujcie i ślijcie na wskazany adres.
 • @autor
  Wysyłanie maili nic nie da - casus Piotra Wolwowicza na blogu Intuicji. Strata czasu. Na nich to nie działa ... zupełnie.
 • @costerin
  To proste , z tego samego zrodla co TVN i GW, czyli z FOZZ
 • @carcajou
  tak samo pisano o tym:

  http://adriano.nowyekran.pl/post/20080,ogolnoswiatowa-akcja-ratowania-polskiej-demokracji-akcja-blogerow-nowego-ekranu

  efekty:

  http://adriano.nowyekran.pl/post/20465,europa-wolnosci-i-demokracji-oraz-polsko-amerykanska-grupa-adwokatow-wspomaga-polska-demokracje-sukces-ne

  oraz o tym:

  http://antonioiwaldi.nowyekran.pl/post/19018,list-otwarty-do-panow-buzka-i-barroso-zmieniaj-po-kolei-adresatow-i-rozsylaj-rozsylaj

  EFEKTY:

  http://antonioiwaldi.nowyekran.pl/post/19208,posel-pe-jako-pierwszy-z-adresatow-listu-odpowiedzial-blogerce-naszego-ekranu

  http://adriano.nowyekran.pl/post/19230,na-akcje-blogerow-nowego-ekranu-zareagowal-parlament-ue

  I NAJWAŻNIEJSZY EFEKT:

  http://antonioiwaldi.nowyekran.pl/post/19879,przeczytal-nasz-list-odpowiedzial-tuskowi-sukces-naszego-ekranu

  http://lukas.nowyekran.pl/post/19850,zbigniew-ziobro-miazdzy-donalda-tuska
 • @adriano85
  Czy ktoś już dostał z Polsatu odpowiedź na maila?
 • DO WSZYSTKICH
  Pamiętajmy o napisaniu swoich autorskich listów. Wysyłanie tego samego w kółko nie będzie miało takiej mocy jak różnorodne listy.

  Jutro może napiszę jeszcze kilka przykładowych listów do KPM i Polsatu dla wygodnickich.

  Pamiętajmy o pisaniu do KABARETU!!!!!!!!!!!!!!!
 • PO wychowało sobie bandy bydlaków zarabiających na tragedii
  * * *
  Bo w postbolszewi zarządzanej przez sowiecką agenturę i mafię z PO — to się opłaca...
 • @Andy-aandy
  przyjdzie taki czas, że ci panowie będą chodzili ukradkiem, oglądając się za siebie ze strachem w oczach
  pamiętam czasy powstania "Solidarności", tak właśnie chodzili milicjanci i partyjni

  trzeba tylko zapamiętać tych ludzi i to co robili
  ja na szczęście pamięć mam dobrą, co tam dobrą, wyśmienitą

  a co powiecie na to:

  http://teledyski.info/teledysk-hd-4332.html

  zapamiętajcie te ryje!! bryndal i ten debil z "raz, dwa, trzy"

  tak już jest, że jak się nie ma talentu, to trzeba władzuni włazić w dupę, niestety:-)
 • @adriano85 To Kabaret Młodych Bolszewickich Złogów.
  Wyrastali w środowisku ubeckich szmat, wielbiących stalinowskich morderców, więc im się "celny dowcip" wyostrzył!
 • @adriano85
  A co to ma wspólnego z Polsatem? Nic. Obejrzyj sobie lepiej "Przychodzi ob-ciach do Polsatu"
 • Adriano
  Szkoda nerwów, komórki nerwowe się nie regenerują, olać pedałów i tyle POpatrz tylko na te mordki każda do cegły jak ulał aż się prosi. Pzdr
 • @Lancelot
  Rzeczywiście, jak się nie ma talentu to trzeba władzy wchodzić w d..pę.Ich dowcipy są takie ciężkie nie mają polotu.Beznadzieja. pozdrawiam.
 • @carcajou, lancelot
  Nie zgadzam się z opinią, że to nic nie da. Ja się nie denerwuję. Ja działam.Zamiast biadolić wolę coś zrobić.

  Gdyby było więcej takich działań jak moje i to w sprawie Piotra Wolwowicza to Ci ludzie z POlstatu, nie byliby tacy pewni siebie.

  Spójrzcie sami ile jest odsłon!!!!!!!!

  834!- wiem że to jest liczba wejść ale podejrzewam, ze około 700 osób czytało ten wpis.

  Gdyby tyle było maili to nasza akcja nie byłaby niszowa tylko ogólnopolska.

  Oglądałem ob-ciach i popieram tego typu działania i zawsze będę popierał.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej