Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
36 postów 753 komentarze

adriano

adriano - O zagrożeniach dla demokracji, o manipulacjach medialnych oraz o tym czego media nie pokazują. Zmiana nicka na adriano

Kto dał kody faralowi?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niedawno napisałem artykuł o tym POwskim aktywiście typu Żakowski...

... wtedy jeszcze był komentatorem. Teraz wobec mojej krytyki, ktoś postanowił pomóc specjaliście PO od pisania komentarzy i uczynił go blogerem.

Kto dał mu kody? Miejcie śmiałość się przyznać. Tutaj poświęciłem mu cały wpis

//adriano.nowyekran.net/post/23755,faral-powski-aktywista-do-pisania-komentarzy-oraz-obnizenie-podatkow-dobrze-czy-zle-czym-jest-populizm

Ciekawe, ile jeszcze będziemy mieli takich "blogerów".....?

KOMENTARZE

 • @autor
  Boi się Pan dyskusji?
  Dobre ćwiczenie intelektualne nie jest złe ostatnio zastanawiałem się nad założeniem bloga na gazwyborze.
  :-)

  Pozdrawiam
 • Prawdziwa cnota krytyk się nie boi
  A witam, nie wiedziałem, że aż taki strach wzbudzam. Z tego co zauważyłem Nowy Ekran mieni się forum niezależnych blogerów. Ja jestem całkowicie niezależny, nie pobieram gaży ani od Donalda Tuska ani od Jarosława Kaczyńskiego ani żadnego innego polityka. Nie jestem aktywistą ani PO ani PiS ani żadnej innej partii. Jeśli jednak autorze masz na to dowody proszą okaż, wtedy sam nazwę się kłamcą, inaczej na takiego sam wychodzisz.
  Również u mnie nigdy nie spotkacie wyzwisk, przezwisk, bo tak działają osoby o niskim poziomie intelektu. Ze mną rozmawia się tylko na argumenty. Zapraszam każdego do kulturalnej rozmowy

  Więc skąd ten wpis? Strach przed prawdą, szczupłość własnych argumentów? Odpowiedz sobie autorze, czy chcesz wolności słowa, czy tylko wolności słowa zgodnego z jedną linią. Ale czyż to nie nazywa się cenzurą?
 • @faral
  Przekona się Pan jeszcze nie raz, że tutaj(nE) trudno jest funkcjonować blogerom, którzy maja choćby cokolwiek do zarzucenia Pis i Prezesowi Kaczyńskiemu. Wtedy z automatu taki delikwent staje się lemingiem nie wartym dyskusji ani powszechnego poszanowania.Trzeba z tym żyć i robić swoje:).Owszem jest w nE sporo tzw.blogerów konfidentów, którzy piszą na zlecenie i celowo rozwalaja wartościowe dyskusje.Po zapoznaniu się z Pana komentarzami oraz pierwszym postem,Pana do nich nie zaliczam.
  Pozdrawiam...
 • @Autor
  Faral kody dostał od samego ŁŁ ( tak przynajmniej wynika z Jego pierwszego postu).Stało sie dobrze ,bo pióro ma ciekawe, a różnorodność wśród braci blogerskiej jest jak najbardziej wskaazana.
 • @Gosia z Wrocka
  Pióro ciekawe jak stażysty w gazowni...
 • @faral
  Popieram w zupelnosci prawo do wolnosci slowa na NE! Prosze pisac , nie dac sie ani zastraszyc , ani zniechecic przez tutejsze "kolka rozancowe". Wolnosc nie znaczy bowiem jednomyslnosc ani przyklaskiwanie "swoim" bozkom i Bogom. Przyda sie tu takze ktos,kto przeklada rzeczowa dyskusje nad "bicie piany" i opisywanie przezyc z dziecinstwa oraz mlodosci ( ktore byc moze byly ciekawe, lecz nalezaloby dojsc po nich do jakich ogolniejszych wnioskow, nie zas p...o d... Maryni) ! Najlatwiej jest zakrzyczec i wysmiac, trudniej zas przekonac.
  Dodam : pod pretekstem religijnosci i "oporu" zbyt wiele pisze sie na NE o duchu ( Bogu ducha winnym) kosztem tego "ciala", czyli rzeczywistosci, ktora nalezaloby zmienic. Skad inad dowiedzialam sie tutaj , ze to nie polskie wojsko zwyciezylo bolszewikow, lecz Maryja oraz Bog , ktory naslal nam zwyciestwo. Nie bede oczywiscie pisala o innych "odkryciach" NE, bo "kon by sie usmial" i nie tylko!
  Pozdrawiam cie "faralu" i zycze mocnych nerwow oraz cietego piora ( klawiatury oczywiscie)!
 • @Polonia
  Nie ma merytorycznej dyskusji z kłamcami i konfabulantami
 • @Polonia
  Dowód głupoty czy działalności pro POwskiej tego osobnika jest tu.

  http://adriano.nowyekran.pl/post/23755,faral-powski-aktywista-do-pisania-komentarzy-oraz-obnizenie-podatkow-dobrze-czy-zle-czym-jest-populizm

  Co rozumiem przez działalność proPOwską... ?a no taką gdzie zmyśla się fakty, umyślnie się kłamie i manipuluje tak jak faral, który wcale nie jest lemingiem tylko działaczem PO.
 • @babaraba
  z tym człowiekiem nie ma rzeczowej dyskusji. Próbowałem. Z nim się nie da. Kłamie w żywe oczy jak Michnik.

  http://adriano.nowyekran.pl/post/23755,faral-powski-aktywista-do-pisania-komentarzy-oraz-obnizenie-podatkow-dobrze-czy-zle-czym-jest-populizm

  Poczytaj to, bo widzę, że nie czytałaś.To co piszesz nie ma nic wspólnego z tematem.
 • @faral
  Nie strach przed prawdą, czy brak inteligencji. Każdy kto czyta mojego bloga to wie kim jestem. Każdy kto czytał twoje "komentarze" też wiesz kim jesteś demagogu.

  Udowadniam Twoje bezczelne, wredne, głupie zachowanie i kłamstwa krok po kroku tutaj:

  http://adriano.nowyekran.pl/post/23755,faral-powski-aktywista-do-pisania-komentarzy-oraz-obnizenie-podatkow-dobrze-czy-zle-czym-jest-populizm
 • DO FARALA
  Nie odpowiedziałeś, kto Ci dał kody, więc nie piszesz na temat łgarzu

  O Twoich łgarstwach tutaj

  http://adriano.nowyekran.pl/post/23755,faral-powski-aktywista-do-pisania-komentarzy-oraz-obnizenie-podatkow-dobrze-czy-zle-czym-jest-populizm

  Jakbyś mi zarzucił brak argumentów
 • DO WSZYSTKICH
  Już mam!

  Sam Łazarz dał temu kłamliwemu demagogowi kody. Ciekawe czym faral zachęcił Łazarza do takiej decyzji?

  Czy Nowy Ekran zmierza bardziej w stronę liberalnej postkomuny i zdejmuje czapkę przed oszustami?

  http://adriano.nowyekran.pl/post/23755,faral-powski-aktywista-do-pisania-komentarzy-oraz-obnizenie-podatkow-dobrze-czy-zle-czym-jest-populizm
 • @adriano
  Prosze sie nie denerwowac, lecz poczytac teksty "przeciwnika" . Jezeli naprawde jest "prowokatorem" nie utrzyma sie tu dluzej, jesli zas chcialby pomieszac pozytywnie, niech pisze i zmusza do dyskusji.
  Adriano, prosze poczytac niektore "blogierki" to zrozumie pan o
  czym pisze.
  Na moje szczescie niejedno widzialam, wiec nie reaguje spontanicznie, lecz rozwaznie i po przemysleniu ..
  Pozdrawiam!
 • @adriano: liberalnej postkomuny
  Oksymoron.
 • @Grzegorz Rossa.
  no i co? :-)
 • @babaraba
  Czytałem wszystkie zdania nie zmieniałem. Pokazał kim jest porównując mnie, Contessę i Torina i kogoś tam jeszcze do bolszewii- w tym tekście

  http://faral.nowyekran.pl/post/24129,bolszewickie-metody

  Zaczął pisanie bloga tak jakby chciał pokazać nam jakim to on jest wielkim dobrodusznym, chcącym rozmawiać ze wszystkimi Katolikiem i tu właśnie widać jego obłudę. Gdyby był taki wspaniały to zacząłby inaczej. Zapytaj go np. co myśli o Michniku, bandytach, którzy do tej pory nie odpowiedzieli za swoje zbrodnie w komunie....Tak będzie kręcił i się motał, że nic nie odpowie albo napisze, że lustracja bandytów to wzywanie do nienawiści. Tak samo jak napisał w jednym z komentarzy. Zapytaj go okrągły stół, zapytaj go czy uważa, ze komuna upadła. Zapytaj go o pochodzenie Nałęcza- sekretarza KC PZPR, o Olszewskiego i jego tatusia komucha i innych łotrów typu Komorowski.

  A Ty widzę, że jak nie przeczytałaś tego co o nim napisałem, to dalej nie przeczytasz i będziesz ślepo go bronić.
 • @babaraba
  Już jestem niecierpliwa w oczekiwaniu na pamiętniki Farala.... Będzie pionierem NE bo pamiętników tu jeszcze nikt nie pisał.
 • @Polonia
  " a ci, co przyszli działać, działają, i to bardzo płodnie."

  Może jakiś przykład działalności Farala ?
 • @Polonia
  Spytałam na podstawie tego :

  http://Faral.nowyekran.pl/post/24071,spotkalem-prawdziwego-ksiedza#comment_194943
 • @adriano
  Przestań wreszcie, na Miłość Boską!!!!
  Ile można!?
  Człowiek pisze, ma prawo - nie zgadzasz się z nim, to dyskutuj i udowadniaj, że nie ma racji, albo nie czytaj - przymusu przecież nie ma.
  Aha - i nie linkuj już tej swojej notki, gdzie cytujesz jego komentarze - wszyscy już pewnie przeczytali.
 • @grazss
  Tu nie ma o czym dyskutować. Koleś chce zrobić karierę na prowokacji. Kłamie i konfabuluje. Teraz z obłudą odnosi sie do religii
 • @Polonia
  "Adriano wydał osąd, nie wiem, czy słuszny,"

  Jakbyś uważnie czytała moją notkę o faralu to zrozumiałabyś, że słuszny. Jego obłuda jest porażająca. On nie jest lemingiem ona ma ugruntowany lewacko-liberalny światopogląd.
 • @Polonia
  Szanowna Polonio !
  Już tak mam, że nie muszę posiłkować się cudzymi poglądami by wyrobić własny. Być może w tym przypadku mój wyrobił się przed tym Adriano ? To i tak nieistotne i bez znaczenia bo nie zrobiłam z tego sprawy publicznej choć niewykluczone, że w przyszłości bym byłabym...

  Daleka jestem od szukania i tropienia agentów bo akurat mam ciekawsze i o wiele bardziej inspirujące zajęcia niż grzebanie w ekskrementach. Jeśli kogoś to bawi to mnie akurat zupełnie nie i mój comment o czerwonej lampce (http://Faral.nowyekran.pl/post/24129,bolszewickie-metody#comment_195906)
  jeśli został odczytany jako swego rodzaju insynuacja to przepraszam, ale nie miałam niczego takiego na myśli. Był on jedynie porównaniem stylów wypowiedzi i argumentem dlaczego w niektórych sytuacjach zapala mi się czerwona lampka.

  To, że Faral zinterpretował go jak zinterpretował, tzn. wedle własnego wygodnictwa - że tak to delikatnie ujmę - to zupełnie inna sprawa ale nie mam zamiaru ani ochoty niczego ani nikogo dementować bo... pod wpisami Farala czyli pod "całokształtem" jego dotychczasowej obecności na NE uczyniło to wielu innych Blogerów i mogę powiedzieć jedynie, że znakomita większość albo potwierdziła moją (osobistą ale nieupublicznianą) opinię albo ja potwierdzam Ich i ta jednogłośność jest więcej niż wymowna.
  Nikogo również, zwłaszcza Ciebie, nijak i nigdzie nie posądziłam o trollowanie, zaskoczona zostałam jedynie niektórymi reakcjami dlatego podałam linka do Twego commentu, tak gwoli zachowania kontekstu pierwowzoru i komentarza....
  Daleka jestem również od jakichkolwiek intryg ! Podkreślam to na wszelki wypadek, by była pełna jasność.

  Pozdrawiam.
 • @adriano: no i co? :-)
  Kto raz skłamał, temu się nie wierzy nawet, gdy mówi prawdę.
 • @Polonia
  "Faral się jednak broni."
  Chyba tylko Pani rękami.
  Na moim blogu byłby niemile widziany.
 • @Grzegorz Rossa.
  Ja faralowi już nie uwierzę.
 • @adriano: Ja faralowi już nie uwierzę
  Też napisał „liberalnej postkomuny”?
 • @Grzegorz Rossa.
  chodziło mi o liberalną lewicę, która pochodzi z komuny. Teraz Pan rozumie?

  Ja wiem, że Pan rozumiał to doskonale od samego początku. Jeżeli Pan nie chce to nie musi Pan czytać mojego bloga.
 • @adriano: liberalną lewicę
  Oksymoron.
 • @Grzegorz Rossa.
  nie moja wina, że używa się takich oksymoronów. Widziałem takie określenie już wiele razy.
 • @Grzegorz Rossa.
  Tutaj zwyczajnie chodzi o byłych komuchów, którzy udają teraz liberałów. Tak naprawdę najlepszym określeniem dla nich jest liberalna lewica bo mają wymieszane poglądy. Z reguły łączą te złe.
 • @adriano: nie moja wina, że używa się takich oksymoronów
  Pan nie odpowiada za siebie?
 • @Grzegorz Rossa.
  wytłumaczyłem już na czy polega ten niby oksymoron i będę go używał kiedy będzie mi się podobało tak jak wielu ludzi. Jeżeli Panu nie podoba się określenie liberalna lewica czy postkomunistyczny liberalizm, to ma Pan przecież bloga i może Pan poruszyć szerzej ten temat. Moim zdaniem takie określenia są potrzebne dla partii takich jak PO, w których wielu członków to byli PZPRowcy.

  Pozdrawiam!
 • @adriano: niby oksymoron
  To jest oksymoron. Jak np. „jarska jatka”.

  Pozdrawiam,

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej