Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
36 postów 753 komentarze

adriano

adriano - O zagrożeniach dla demokracji, o manipulacjach medialnych oraz o tym czego media nie pokazują. Zmiana nicka na adriano

Administracja Nowego Ekranu promuje czerwone miernoty.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po tym co przeczytałem dziś na Nowym Ekranie rozważam odejście z tego serwisu. Nie będę firmował portalu, który promuje teksty na poziomie merytorycznym identycznym do palikotowskiego czy niesiołowskiego

 

 

 Administracja Nowego Ekranu promuje czerwone miernoty.

TUTAJ

Trudno się oprzeć takiemu wrażeniu po przeczytaniu wpisu autora wypromowanego na NE w zakładce polityka o gównianym nicku QPA, w którym to „dowiadujemy się”:

 

TEKST QPY

 

 "I tak mamy wieloletnią batalię Kaczyńskiego i Tuska, która nie przynosi nam obywatelom nic innego jak tylko stałe podwyżki, wzajemne krytykowanie wszystkiego oraz pogorszenie warunków bytu przeciętnego Polaka. "

 To jest bezczelne kłamstwo bo za PiSu gospodarka wyraźnie miała się lepiej a niedowiarków odsyłam do GUSu. Liczby nie kłamią. PiS OBNIŻAŁ PODATKI A I TAK UDAŁO SIĘ ZROBIĆ SPORO DOBREGO DLA GOSPODARKI

 

QPA:

 "Wcale nie lepiej wygląda przegląd PIS. Dla mnie w moim subiektywnym mniemaniu jest to partia desperatów chorych na różnego rodzaju urojenia i schizy."

 Powyżej mamy  kalkowanie schematów z TVNów TVP, Polsatów – słowem mediów mainstreaomwych całkowicie zależnych od władzuni.

 

„Kolejna perełka manii urojeniowej to Macierewicz. Facet znajdzie wszędzie szpiega, nawet w partii w której jest jej jedynym członkiem.” – a ja powiem kolejna „merytoryczna” uwaga KUPY.

 

„Neilly Rokita, wspaniała znawczyni biologii kobiet, uważająca iż bezpłodność to kwestia umysłu.” -  Skrót myślowy, który w swoim zamyśle miał kłamstwo.

 

„Zbigniew Ziobro – wspaniały prawnik, który pogrzebał polska transplantologię i wprowadził istną psychozę wśród lekarzy.”

Tak CZŁOWIEK KUPA pisze o Ziobrze, który jako jedyny wziął się na serio za korupcję wśród lekarzy. Kto ma problemy ze zdrowiem, załatwiał sobie operację w szpitalu to wie jak wygląda opiekuńczość lekarzy i korupcja

Kolejne cytaty:

„nierozgarnięty idiota w tych wyborach będzie głosował na prawicę.”- A rozgarnięty lewak będzie głosował na zwolenników morderstw dzieci nienarodzonych i małżeństw homoseksualistów, gdzie np. dwóch tatusiów wkłada sobie członki do ust i pupy…

 

 „dopierdolić.”

 

„dopierdolił”

 

„Zajebisty”

„wkurwienie Platformy”

 //qpa.nowyekran.net/post/28128,po-paprani-i-pis-dnieci

P.S. Uprzedzam Szanowną Administrację, że nie kupię bajeczek o pluralizmie albo o tym, że chcieli pokazać jak wygląda przeciętny komuch.

KOMENTARZE

 • @Łażący Łazarz
  Tak? Nawet bluźniąc i kłamiąc wprost?
 • @Łażący Łazarz
  EDIT:

  W komentarzach ten gość pluje na Radio Maryja. Taki z Pana obrońca wartości?? Takie teksty teraz będziecie promować?

  Śmiało! Proszę o odpowiedź.
 • @Łażący Łazarz & ALL
  "ale ta trójka na polityce rzeczywiście nienależnie"

  - HA! To jednak mamy miejsca eksponowane i te mniej eksponowane w ramówce NE po UWAŻANIU "sądu kapturowego" adminów NE lub częściej jednak po uważaniu światopoglądowym i osobiście ideologicznym jednego admina pełniącego w danym czasie swoją doktrynerską wachtę.

  To gdzie te piękne ideały, portalu bez cenzury, portalu niezależnego, gdzie każdego poglądy są traktowane z równym szacunkiem i czasem ekspozycji. GDZIE ???

  Bloger Adriano, a on nie pierwszy na NE, wymusza na rednaczu zaprowadzenie "porządków" KLIKI, o rzekomo najsłuszniejszych poglądach, gdyż oni walczą o Polskę Najichniejszą, więc wszystkim innym nie pasującym do Najichniejszej Polski precz. GO AWAY!!!

  Oops! Już niektórzy są na banicji, więc przepędzić ich z NE, zawłaszczyć wszytko co inne niż mojsze, bo moje jest najmosze! Inne poglądy precz!!!

  Drodzy Państwo. Czym wy się różnicie od tych polaczków zasiadających dziś w ławach sejmowych i senackich, zajmujących stołki w urzędach, funkcje publiczne jak sędziowie obecnej PKW, na których to tak psioczycie?
  Czy wy jesteście od nich inni, lepsi? NIE SĄDZĘ!
 • @Demaskator I WSZYSCY
  Zauważyłem pewną tendencję.... Nowemu Ekranowi pasuje jak pluje się na wszystkie partie i to nie ważne jakimi metodami. Wszystko jest dobre co podnosi Szeremietiewa jego ekipę na piedestał.

  Dlatego tekst komucha pełen kłamstw i przekleństw mieści się w Nowo Ekranowej normie.

  Daleko nie zajedziecie Panowie Trzeciodrogowcy na tym chytrym wózku.
 • Łazarz i WSZYSCY
  Żeby było sprawiedliwie to moja notka na temat tekstu QPY też powinna być wypromowana.

  Napisałem kiedyś tekst o Sylwii Ługowskiej, który nie został wypromowany. Dziś jest dla mnie jasne dlaczego!

  Pamiętacie jak pisałem o POwskim aktywiście FARALU. Nie? TO zajrzyjcie na mojego bloga. Kiedyś ten koleś był komentatorem ale jak napisałem notk obnażającą jego kłamstwa na temat PiSu, katastrofy i Kaczyńskich to

  OD RAZU DOSTAŁ KODY DO PISANIA BLOGA OD SAMEGO ŁAZARZA!!!!!!!!!
 • @cyborg59
  Już kiedyś panu zdaje się odpisywałem, że ten pana ubecki styl komunikacji, rodem z PRL'u jest zgodny z pana pseudonimem, a miałkośc intelektualna pana ekspresji koresponduje tylko z żydobolszewią która pana wychowała (wnioskuję po liczbie 59).

  Wystarczy zerknąć do pańskiego bloga, by się przerazić wiatrem marności nad marnościami. Proszę błysnąć jakimś intelektem w swoim tekście, podzielić się wiedzą pro publico bono, a nie udawać obrońcę wartości katolicyzmu, gdyż tacy jego obrońcy tylko mu szkodzą. Chyba, że taki jest sens pana ubeckiej aktywności. To nie przeszkadzam.
 • @adriano
  Ja mam mało wspólnego z p. Szeremietiewem, a zupełnie nic z jego nachalną promocją tutaj, też tą nierówność uważam za naganną, gdyż przecież więcej blogerów NE wystartowało w Wyborach 2011, a promowanych jest tylko kilku, właśnie po UWAŻANIU "sądu kapturowego".

  Ja, chociażby, jestem idealnym przykładem, gdzie wyraźnie większość adminów NE, uhonorowanych przecież tą funkcją przez rednacza, dyskryminuje mnie i wyrzuca moje teksty natychmiast do „piwnicy”, tak szybko jak tylko czas aktywności ich panelu administratora im na to pozwoli. Już nawet nieważnajest dla nich treść tych publikacji, tylko ja, jako ten wstrętny Demaskator w ich opinii. Za co mnie tak tępią na tym portalu rzekomo bez cenzury? Ot, ośmieliłem się zaprezentować , nie raz, antykatolickie opinie własne (!).

  Dalej, „komuch pełen kłamstw” panu przeszkadza, ale już katole o pustym rytualizmie idioty, pełne hipokryzji, tu na NE panu pasują(?).

  Kończąc: Na tym wózku, nie tyle chytrym, co wypełnionym brakiem fundamentalnej etyki, nikt z nas Polaków daleko nie zajedzie. W zasadzie nasza podróż jako narodu się już kończy.
 • :)
  Tu mają skansen osobniki gorsze od QPY. Gorsze, bo bardziej szkodliwe. Wobec braku normalnych mediów, wolnej informacji i normalnej debaty społecznej, nisze takie jak ta gromadzą różnych osobników - i ludzi, i zoo. Taka już natura rzeczy i wsio tut.
 • @adriano
  "Nawet bluźniąc i kłamiąc wprost?" Akurat kłamstw i blunierstw było tu więcej. I to raczej z drugiej strony;). Tak więc nie ma się czym jarać. A wyrobów kupopochodnych - nie czytamy:).
 • @Demaskator.
  " ten pana ubecki styl komunikacji". Eeee, odgrzewany kotlet. "komuchów" i "esbeków" to tu juz parę osób odkrywało:). Dziwne tylko, że przeważnie nietrafnie;). Aaaaa, wiem, wiem, wybory się zbliżają. Jednym puszczają nerwy, innym zwieracze (jak już o kupie mowa).
 • @bez kropki
  Trafnie, trafnie. Nie trzeba być byłym ubekiem, by ubeckie metody do dzisiaj stosować. Wystarczy z ubekami całe życie przystawać i na wódkę chodzić. Przecież ten jegomość wciąż chwali się ile to komuchów zna osobiście, a z iloma na ty przeszedł ( w domyśle przy wódce).
  Ludziom urodzonym przed 1970 r. nie można ufać, żydobolszewię tego wrednego systemu z mlekiem matki wypili, a później zawodowo w życiu dorosłym praktykowali, bo przecież musieli przeżyć ;-)
 • ufff jak goraco
  A droga "Icek" sobie na furmance jedzie i krzyczy... Brzyyyyytwyyyy...,
  brzyyyytwy.... tanio sprzedam, ...., brzyyyyyyytwyyy....
 • @Stara Baba
  Masz rację. Powinno być w dziale rozrywka. Jako cyrk.
 • @adriano
  Wszyscy nie kochający dozgonnie prezesa i jego schizofrenii powinni być osądzeni i natychmiast rozstrzelani.

  Zgłaszam się z workiem na głowie, aby było mniej ceregieli.
 • @nikander
  Kolejny wpis na poziome. Żadnych argumentów tylko oszczerstwa.
 • @cyborg59
  "Nie wdepnąłbym w qpę gdybyś nie wywołał tematu. A z qpą to samo co z Faralem: spuścić zasłonę (i wodę). Idziemy dalej ! Patrzymy pod nogi !"

  a wiesz dlaczego ja wdepnąłem w to KUPĘ? Bo szanowna Administracja ten teks pełen kłamstw i bluźnierstw wypromowała.
 • @Demaskator.
  "Za co mnie tak tępią na tym portalu rzekomo bez cenzury? Ot, ośmieliłem się zaprezentować , nie raz, antykatolickie opinie własne (!).

  Dalej, „komuch pełen kłamstw” panu przeszkadza, ale już katole o pustym rytualizmie idioty, pełne hipokryzji, tu na NE panu pasują(?)."

  Słowo Katol mnie obraża i nie tylko mnie. Napisz Pan coś o Muzułmanach, Judaizmie, Talmudzie i Koranie to zobaczysz co to jest tolerancja tych religii i kultur.

  Co do Katolików to zdarzają się osoby, które nazywają się Katolikami na NE a z religią nie mają nic wspólnego.
 • @bez kropki
  "Nawet bluźniąc i kłamiąc wprost?" Akurat kłamstw i blunierstw było tu więcej. I to raczej z drugiej strony;)"

  Z czyjej strony? Z mojej???
 • @adriano
  Mam jeden argument i to mi wystarczy: ja tego faceta nie trawię! Aby buło jasne. Nie trawię też Tuska, Pawlaka i Napieralskiego.
 • @nikander
  Nie ma to jak argumentacja ad absurdam. Dodaje to wiele powagi Pana skądinąd interesującym tekstom o utworzeniu think-tanku itp.
 • @all
  Oświadczam:

  Nie byłem adminem, który wypromował tekst ekskrementu. Uważam, że powinien był spaść jak najszybciej do piwnicy (moja opinia).
 • @bez kropki
  Ech, szkoda gadać. Jakość większości komentarzy zasadniczo niczym nie odbiega od jakości tekstu blogera o smrodliwym nicku, któremu ten tekst jest poświęcony. Inwektywy, obraźliwe insynuacje, wycieczki ad personam, nieuprawnione i także obraźliwe uogólnienia (vide "Ludziom urodzonym przed 1970 r. nie można ufać, żydobolszewię tego wrednego systemu z mlekiem matki wypili, a później zawodowo w życiu dorosłym praktykowali, bo przecież musieli przeżyć"), nie mają żadnej wartości poznawczej i siłą rzeczy wykluczają możliość prowadzenia rzeczowej, racjonalnej dyskusji. W takich okolicznościach możliwa jest tylko jałowa, ordynarna pyskówka, z którą tu z resztą mamy do czynienia.

  Ps.
  Obejrzyj film Aliny Czerniakowskiej "Odkryć pradę", bo warto. Jest jeszcze na SG.
  Pozdrawiam.
 • Autor
  Dyskusja o pluralizmie na NE wraca co jakiś czas. W krótkim czasie po starcie pojawiały się tu osoby o podobnych zapatrywaniach ideologicznych, co opisany tu przez Ciebie niejaki qupa. Uważałem i uważam,że skoro ideą twórców NE było stworzenie medium dla wyrażania opinii propolskich, patriotycznych, promujących prawdę o rzeczywistości kreowanej przez różowo-czerwonych, to dla takich jak qupa nie powinno tu być miejsca. I gadanie tu o jakiejś tolerancji, pluralizmie itp. jest już nudne, bo doskonale wpisuje się w taktykę właśnie tych, co ją fałszywie pojmują-wszystko jest dobre, tylko nie np. PiS, prawica, katolicyzm, patriotyzm, związki heteroseksualne. I dlatego pięć gwiazdek dla Ciebie. Pozdrawiam.
 • @telewidzacy
  Ten komentarz zostanie usunięty bo to kolejna inwektywa odbiegająca od tematu

  Od tej pory wszystkie komentarze nie na temat, w których blogerzy będą sobie skakać do gardeł będą usuwane. Jak chcecie to nazwijcie to cenzurą. Możecie nawet napisać na mój temat notkę. Ja się nie boję. Najwyżej wcześniej opuszczę ten tonący okręt.
 • ALL -WSZYSCY
  Wszystkie komentarze nie na temat, osobiste wycieczki i oskarżenia o agenturalność będą usuwane. Jak chcecie to nazwijcie to CENZURĄ i nietolerancją dla innego myślenia. Prawda jest jednak inna.
 • @Mirek
  W pełni się zgadzam. Łazarz pisze ciągle na privie i w komentarzach na NE o tolerancji do innego myślenia a i pluralizmie.

  Czerwone chamy używające jadowitego języka i kłamiące wprost nie powinny mieć wstępu na takie portale i nie ma to nic wspólnego z nietolerancją.

  Napisałem Łazarzowi coś takiego na priva

  "..... proszę mi nie insynuować, że tu chodzi o moją nietolerancje do innego myślenia bo to mnie obraża. Administracja, właśnie ponosi winę za to, że promowane są takie teksty.
  Proszę sobie wyobrazić, że ktoś wchodzi pierwszy raz na NE i widzi coś takiego. Żadnej merytorycznej uwagi w tym KUPOWSKIM tekście i do tego same bluźnierstwa. Ja jakbym zobaczył przy moim pierwszym wejściu na NE coś takiego, to bym pomyślał o najgorszych rzeczach a NE byłby dla mnie spalony na starcie i to nie dlatego, że ma tak zwany pluralizm, ale dlatego, że PROMUJE kłamliwe i pełne PRAWDZIWEJ nienawiści (nie tak jak ta nienawiść wmawiana PiSowi) teksty."

  "TEKSTY Z BLUŹNIERSTWAMI I KŁAMSTWAMI POWINNY OD RAZU LĄDOWAĆ W KOSZU. Tu nie chodzi o inne myślenie. Bo czerwoni nie myślą i Pan o tym doskonale wie. Oni rozjeżdżąją i niszczą wszystko co wartościowe i prawdziwe. Gdyby ten tekst był kulturalny i merytorycznie "punktował" PiS to ja to doskonale rozumiem. "

  "jakiś czas temu na NE był wpis krytykujący politykę PiSu co do rozdawania miejsc na liście. Wpis był całkiem merytoryczny i ja podziękowałem autorowi tego wpisu za to, że mnie o takiej głupiej politycę poinformował."
 • @adriano
  "Z czyjej strony? Z mojej???" - Napij się waleriany albo zimnej wody. Gdyby to było z Twojej strony, to JUŻ byś o tym wiedział;> i nie miałbyś wątpliwości;).
  Nie napisałam z czyjej, bo mówienie rzeczy złych (acz prawdziwych i nawet jeśli prawdziwych) nie uchodzi jeśli delikwent jest nieobecny. Przetoż nie leciałam nickami i nazwiskami. I nie polecę, jeśli nie zajdzie taka potrzeba. W kazdym razie bardzo kurwialna i świętojebliwa;) osoba jest tu na tapecie.
 • @Antoni1
  Otrzymuje Pan bana.

  Już dawno powinienem to zrobić.
 • @Piotr Marzec
  Co byś nie rzekł - wszystko słusznie:).
  Filmu nesetety nie obejrzę - nie mam możliwości:(. Trudno. Inni niech korzystają.
  A co do pyskówki - cóż... Niejedną juz tu widziałam przetoż i nie emocjonuję się sprawą;). Raczej szkoda mi "adriano", któremu coś mocno widać dopiekło.
 • @Mirek
  Taaa... A potem nawiedzona z nawiedzonym będą niezależnym mordy drutować, bo nie po linii... To też już przerabialiśmy. Gdzie drwa rąbią, drzazgi lecą, gdzie się je, tam i kupa się pojawia. Kupę trzeba potraktowąc jak kupę - nie czytac, nie klikać, nie wchodzić. Nawet za komuny nie było przymusu czytania "Trybuny":). W Poslce nie było, bo z ZSRR przymus czytywania "Prawdy" był. Róbmy więc Polskę.
 • @adriano
  "Wszystkie komentarze nie na temat, osobiste wycieczki i oskarżenia o agenturalność będą usuwane."

  Rozsądna decyzja.
 • @cyborg59
  Bóg zapłać za dobre słowo. A kupie trza zrobić tak, jak to kupie przypisane - spuścić:). Można uprzednio olać.
 • @adriano
  "TEKSTY Z BLUŹNIERSTWAMI I KŁAMSTWAMI POWINNY OD RAZU LĄDOWAĆ W KOSZU." - Też tak uważam. Ale inni - nie. I co? Mam się z nimi bić? Nie chce mi się.
  "Tu nie chodzi o inne myślenie. Bo czerwoni nie myślą". Ci tzw. czerwoni nie mają monopolu na bluźnierstwa i kłamstwa... Po prostu jednym z ust/klawaitur płynie mądrość i doświadczenie a innym kupa. - Czym tam kto jest wypełniony. Taka już natura tego zjawiska. Nie zmienisz jej.
 • @Antoni1
  Już zbanowałem, proszę się nie denerwować. Tak , ja jestem największym KOMUNISTĄ NA NE i AGENTEM W JEDNYM i przepoczwarzonym w dodatku!!!
 • wulgazrymów cd
  Szczerze to się dziwie, że tacy wyczuleni jesteście na wulgaryzmy. Zachowujecie się jakbyście dopiero się urodzili. Najwięksi pisarze, poeci używali wulgaryzmów także nie ma co płakać małe dzieci nie czytają NE. Jest wiele powodów aby używać różne słowa i proszę się nie dziwić bo jak widzę co się dzieje to ogrania mnie totalne wkur .... ( wykropokowane dla kurturarnych :) ). Z drugiej strony używają te słowa politycy, prezenterzy i wiele pewnie innych piszących komentarze na górze i pod moim. Co dotyczy partii to wykopałbym wszystkich z mięciutkich stołeczków zaczynając do lewicy a kończąc na prawicy. Obecnie nie ma na kogo głosować. Wkurw.... sobie spokojnie czekam na jakiś konkretne poruszenie społeczne ...
 • @mb81
  "Szczerze to się dziwie, że tacy wyczuleni jesteście na wulgaryzmy. Zachowujecie się jakbyście dopiero się urodzili. Najwięksi pisarze, poeci używali wulgaryzmów także nie ma co płakać małe dzieci nie czytają NE. "

  Faktycznie! QPA to największy pisarz i poeta a jego bluźnierstwa są trafione i słuszne!!! a jego kłamstwa są zasadne

  "Obecnie nie ma na kogo głosować. Wkurw.... sobie spokojnie czekam na jakiś konkretne poruszenie społeczne ..."

  Jakbyś czytał ze zrozumieniem Gazetę Polską, Uważam Rze niezależną.pl niepoprawnych i co lepszych blogerów na NE to byś wiedział na kogo głosować. a jak zaglądasz do śmietników typu newsweek, wprost, polityka TVP, TVN, Polsat itd i nie analizujesz, nie porównujesz tego z uczciwymi mediami to nie wiesz.
 • @bez kropki
  W takim razie odpowiedz na pytanie, czy na onetopodobnych mediach internetowych masz możliwość wygłaszania opinii niezgodnych z linią partii? Czy podobnie jest też w telewizorniach? Zatem tolerancja tak, ale tylko dla właściwych POpaprańców? I nie przesadzaj z nawiedzonymi, bo właśnie dlatego może Cię ktoś zobaczyć wśród tych, którzy uwielbiają mówić o tolerancji, a jednocześnie o homofobii, moherach, faszystach itp. Mi taka tolerancja nie pasuje.
  A jeśli mamy robić Polskę, to bynajmniej ja nie mam zamiaru z czerwono-różowymi zdrajcami. Taka jest moja tolerancja.
 • @mb81 Mirek
  Nie chodzi o wulgaryzmy. Chodzi o kłamstwa i obelgi. TO jest to, co mnie osobiście odrzuca od wielu blogerów na NE.

  @Mirek - Nie zrozumiałeś mnie.
 • @adriano
  Nie rozumiem po co te wczuwanie. Czyli twierdzisz, że jak nie czytam wyżej wymienionych wydawnictw - to co gorszy jestem. Mam głęboko w ... co piszą jeśli mnie coś zaciekawi to czytam jeśli nie to po prostu nie kupuje i nie czytam. Nie jestem nastawiony na jedną drogę myślenia co jakoś fanatycznie bije z twojego komentarza. Zaznaczę, że jestem anty PO, PIS, PJN, SLD i inne skróty jakie sobie wymyślisz i znasz. Powtórzę jeszcze raz czekam na nową świeżą krew i otwarte umysły w naszym przyszłym rządzie. Wiem, że może jeszcze nie teraz, ale mam nadzieję, że się doczekam.
 • Zaczęło się brataniem z Korwinem Mikke
  ... teraz jest to, za chwilę będzie Palikot.
 • @mb81
  Jesteś doskonałym przykładem osoby myślącej strerotypowo

  "wszystko co krytykuje platforme i częściowo hociaż pochwala PiS jest nieobiektywne i propisowskie"

  Nie masz porównania. Nie masz pojęcia o świecie. Jak chcesz to czytaj dalej GW zdrajcy Michnika, który ma wspaniałą rodzinę Onet z ITIajów, postkomunistyczne wprosty czy niemieckie newseeki i oglądaj TV to będziesz poinformowany i nie analizuj, nie porównuj mediów tylko bełkocz dalej za tłumem, że nie ma na kogo głosować albo, wszystko jest do bani, że Kaczory to faszyści i obłudnicy.
 • @mb81
  "Czyli twierdzisz, że jak nie czytam wyżej wymienionych wydawnictw - to co gorszy jestem. Mam głęboko w ... co piszą jeśli mnie coś zaciekawi to czytam jeśli nie to po prostu nie kupuje i nie czytam."

  Ty po prostu nie masz ukształtowanego światopoglądu i przez to jesteś podatny na manipulacje. Jeżeli Ciebie nie obchodzi, kto pisze, kto wydaje te wszystkie gazety, kto jest ich właścicielem to jesteś zwykłym ignorantem.

  "Nie jestem nastawiony na jedną drogę myślenia co jakoś fanatycznie bije z twojego komentarza."

  Tak, bo ty nie masz światopoglądu a ja jestem fanatykiem bo mam. Ja jestem prawicowcem a prawicowość dla mnie to religia, zdrowa rodzina, prawda, uczciwość, zdrowa demokracja, patriotyzm i dla bez poglądowców takich jak Ty ja zawsze będę fanatykiem.
 • @mb81
  "Powtórzę jeszcze raz czekam na nową świeżą krew i otwarte umysły w naszym przyszłym rządzie. Wiem, że może jeszcze nie teraz, ale mam nadzieję, że się doczekam."

  Jak pojawi się jakaś nowa krew to Ty to przegapisz.
 • Autor
  Witam Pana.
  Ja bym się tak nie ekscytował tym ... tekstem, czy tekstami. Nie podniecałbym się. Qń jaki jest każdy widzi i na tym koniec. :)
  Uszy do góry!
  Trzaskanie drzwiami obrotowymi/ jak to ktoś pięknie nazwał, brawa dla Autora!/ niczego nie załatwią. A kto obiecywał, że będzie łatwo i arkadia?

  Pozdrawiam
 • @adriano
  Chciałbym powiedzieć bardzo jasno, że czytam to co chcę, oglądam to co chcę - aby wyrobić sobie swoje i wyłącznie moje zdanie. Nie kopuję, nie przytakuję. Powtarzam jeszcze raz i przeczytaj wyraźnie moje powyższe komentarze bo wydaje mi się, że czytasz pobieżnie.
  Kolejny raz powiem, że jestem anty wszelkim formacjom politycznym pojawiającym się na scenie politycznej. Podkreślę, czekam na ruszenie społecznego sumienia. Dziękuję
 • @mb81
  No i dobrze :-)

  Twoje zdanie

  Pozdrawiam!
 • @Demaskator.
  "Ludziom urodzonym przed 1970 r. nie można ufać, żydobolszewię tego wrednego systemu z mlekiem matki wypili, a później zawodowo w życiu dorosłym praktykowali, bo przecież musieli przeżyć ;-)"
  ***
  Gratuluję, towarzyszu Demaskator, właściwego dialektycznego podejścia do walki pokoleń.
  Mamusia to towarzysza pegerowskim mlekiem w proszku z butelki karmiła - tak wynika z towarzysza tekstu, bo piersią to były karmione tylko dzieci żydobolszewików. 1959 to przecież era tego rewizjonisty Gomułki ożenionego z Żydówką!
  No i słusznie cyborgowi59, towarzyszu, zarzucacie "ubecki styl komunikacji". Powinien uczyć się innego od Was towarzyszu.
  A tak serio, ale masz w głowie porąbane, albo innym usiłujesz sieczkę w głowie robić!
 • Farbowanej swołoczy trochę na nE jest
  i uważam, że nE powinien ten smród usuwać bo jest zbyt poważnym portalem by takie osobniki go kompromitowały. Tolerancja też ma pewne granice...
  Pozdrawiam.
 • @Demaskator. 28.09.2011 01:36:54
  "Drodzy Państwo. Czym wy się różnicie od tych polaczków zasiadających dziś w ławach sejmowych i senackich, zajmujących stołki w urzędach, funkcje publiczne jak sędziowie obecnej PKW, na których to tak psioczycie?
  Czy wy jesteście od nich inni, lepsi? NIE SĄDZĘ!"

  Pan jest u mnie na cenzurowanym ;) Czym się różnimy?! Wolną wolą, szanowny Panie. Proponuję poćwiczyć, Panu by też się przydało.
  Niech Pan usiądzie wygodnie, zamknie oczy, wydmucha fumy, pooddycha głęboko i Pan zaraz zobaczy, że nie ma się czego bać. :)

  Pozdrawiam serdecznie :)

  PS. To jest tylko program treningowy, proszę o tym nie zapominać :)
 • @contessa
  Może w ogóle obelgi i kłamstwo nie powinnby być tolerowane?? Bez względu na "kolor" osoby, która je wygłasza? Aaaa, za dużo chcę. Wiem. Retorycznie pytałam.
 • @Anderson
  Jeszcze raz powtarzam:

  To nie chodzi o ten tekst ale o to jakie treści promuje administracja. To jest niezdrowe a jeżeli administracja postępuje w ten sposób to portal jest skazany na porażkę.

  Nie da się zbudować zdrowego serwisu z taką administracją. Jeżeli chirurg ma parkinsona to nie ma co liczyć na to, że dobrze zoperuje pacjenta.
 • @autor & all & Łażący Łazarz
  To może ja tutaj postaram się Was wszystkich pogodzić, gdyż administracja NE rzeczywiście promuje same czerwone miernoty, albowiem do tych zaliczają się zarówno socjalistycznie aborcyjni Kaczyści (dla których pseudopatriotyzm jest jedynie zasłoną dymną dla ich targowicko-ZSRE'owej Federacyjności), jak też równie łże-liberalni POpaprańcy (ze swoim proSLDowym Palikmiotem), czy nawet pseudowolnościowi Korwiniści (dla których KoLiberalizm jest jedynie listkiem figowym dla ich zamordystycznego tow. Mikke, który ochrania cały UBekistan, jak reszta "bandy czworga", wespół z nią niszcząc wszelkie inicjatywy zjednoczeniowe w obozie Prawicowym).

  Dlatego też sama "Wolność Słowa" jest dla Was wszystkich największym zagrożeniem, albowiem niczego się tak nie lękacie, jak brutalnej PRAWDY o Was samych i to szczególnie z ust tych, którzy nie są partyjniacko ubezwłasnowolnieni, mając gdzieś te Wasze antyobywatelskie "partie wodzowskie", piszące programy wyborcze co jedynie na kolanie, aby zaraz po dojściu do koryta wywalić je do kosza.
 • @adriano
  Że chirurg przejawia Parkinsona, to też akurat od dawna wiadomo (promowanie posta o jakichś telefonach zamiast newsa o prawdopodobnym ustawieniu przetargu na polską elektrownię jądrową; całkowity brak reakcji na obelgi i kłamstwa ze strony pewnej elytarnej blagierki, pardon! blogerki i in.). Ale po cóż samemu tracić na tym zdrowie? Jako rzekł przedmówca - koń jaki jest, każdy widzi.
 • @bez kropki
  "Może w ogóle obelgi i kłamstwo nie powinnby być tolerowane?? Bez względu na "kolor" osoby, która je wygłasza? "

  Z tym się zgadzam
 • @RAJan
  "albowiem do tych zaliczają się zarówno socjalistycznie aborcyjni Kaczyści (dla których pseudopatriotyzm jest jedynie zasłoną dymną dla ich targowicko-ZSRE'owej Federacyjności),"

  Co to jest? Dobry socjal jest w każdym rozwiniętym, demokratycznym i suwerennym kraju i nie ma to nic wspólnego z socjalizmem. Można budować zdrową gospodarkę wolnorynkową i jednocześnie dbać o najbiedniejszych to właśnie za tym socjalem Polacy uciekają do Norwegii, Szwecji i na Zachód i nie ma to nic wspólnego z komuną. Tam po prostu są zdrowe i patriotyczne rządy
 • @RAJan
  Przeczytaj jeszcze raz, na spokojnie tekst QPY a potem go przeanalizuj. Jak się nie uda go zrozumieć to jeszcze raz przeczytaj i jeszcze raz przeanalizuj. i tak do skutku. Czynność powtarzać do momentu oświecenia
 • @adriano
  A co do tej "gospodarności" PiSuaru (który pomimo swojej równie podatkożernie rozbiurokratyzowanej polityce mógł korzystać z dobrej koniunktury gospodarczej na świecie, przez co nie odbiegał w swoich notowaniach od innych socjalistycznych gospodarek), to jest to pospolitym KŁAMSTWEM z tej prozaicznej przyczyny, że w latach 2005-2007 najbardziej wolnorynkową formacją była LPR (co dowiedli przedsiębiorcy, powołując się na same głosowania sejmowe z poprzedniej kadencji Sejmu), która wymusiła na Kaczystach choćby tę prorodziną ulgę na każde dziecko w rodzinie, pomimo że "Populizm i Socjalizm" był jej przeciwny (tj. zresztą i innym antyfiskalnym rozwiązaniom, gdyż w czasie późniejszego kryzysu wprost Platfusom zalecał bynajmniej nie wzorem UK obniżkę podatków, celem rozbujania gospodarki, tylko wprost przeciwnie nieodpowiedzialne pogłębianie deficytu, byle tylko w efekcie daniny w Polsce podwyższyć).
 • @RAJan
  Nie jesteś mile widziany na moim blogu. Za swoje kłamstwa i brednie dostajesz bana.

  PiS podatki poobniżał. A teksty typu PISuary i Populizm i Socjalizm pokazują tylko Twój poziom.
 • @adriano
  Norwegia może sobie na socjal pozwolić, gdyż z samych tylko wpływów roponośnych ich państwo może się w pełni samofinansować.
  Szwecja z kolei doszła do obecnego poziomu rozwoju właśnie pod wpływem wcześniejszej stricte antysocjalistycznej polityki wolnorynkowej, kiedy Polski zwyczajnie na złodziejsko-antyrozwojowy socjalizm nie stać po półwieczu komunistycznej okupacji.
  Dalej Niemcy miały swój ordoliberalizm, zaś Anglicy thatcheryzm, kiedy u Nas po wojnie nigdy klasyczny liberalizm nie mógł zaistnieć, przez co nawet w Czechach standard życia jest dużo wyższy niż w Polsce, albowiem tam chociaż KoLiberalny (sic!) Klaus odbudował ich gospodarkę, zanim na jakikolwiek socjal sobie pozwolił - w Polsce jak zwykle wszystko jest czynione od dupy strony, a później wszyscy się dziwią, dlaczego jesteśmy coraz bardziej za murzynami (kraje afrykańskie szybciej się rozwijają od III RP i niebawem w tzw. "trzecim świecie" pozostaniemy już tylko sami).
 • Są osoby, które z tego portalu chciałyby zrobić miejsce
  w którym można lżyć wszystkich, którzy nie wierzą ślepo w PiS, którzy również w PiS widza wady, widza ludzi niegodnych reprezentowania Polski, mógłbym tu kilka nazwisk wymienić. Zapytam autora jak w świetle obrony piękna języka brzmią słowa Contessy "Farbowanej swołoczy trochę na nE jest", czy każdy człowiek, który widzi zło również w PiS to "swołocz". A ile tu można znaleźć obelżywych słów skierowanych do 70% narodu, czyli tych co nie głosują na PiS?
  Pisałem już o tym http://faral.nowyekran.pl/post/24129,bolszewickie-metody.
  Adriano, Conetssa i kilka innych osób chce tu podziału, "My to Polacy a reszta to ZOMO", parafrazując pewnego mówcę.
 • @adriano
  Jeszcze tu odpowiem, skoro mnie wymieniasz. Jakie masz dowody, że jestem PO-wskim aktywistą. Dowody na stół, bo jeśli nie to staropolskim zwyczajem pod ławkę i odszczekaj, Kilkukrotnie pisałem ci, że nie mam żadnych związków z PO, ani z PiS ani z żadną inną partia.
  Ty jednak promujesz zasadę znaną z czasów stalinowskich "możesz myśleć jak ja, albo na sybir, czy jak mawia Conetssa "do łonetu". Tobie wolno obrazać, innym już nie.
  A więc dowody na stół "aktywisto"
 • @RAJan
  Norwegia i ropa - a my mamy inne kopaliny i nie łupek mam tu na myśli, z których byśmy mogli żyć po norwesku. Gdyby tak nasze rządy nie szafowały wyprzedażami...
 • @adriano
  Zacytuje: "Nie jesteś mile widziany na moim blogu. Za swoje kłamstwa i brednie dostajesz bana."

  Słowa ADRIANO mówią wszystko o poziomie tej dyskusji. Proszę o bana :)
  Dziękuję
 • @Łażący Łazarz
  "utyskujecie na administrację zamiast go rozjechać" - Pardą! Miewam czasem do czynienia z obornikiem. Albo szambem. Zawodowo. Ale w kupy nie wchodzę. Ergo: kogo kupa oburza, niech kupę wykurza. Ja nie będę.

  "zamiast tego ma satysfakcję, że wsadził kij w mrowisko i że dzieki niemu "prawacy" sobie skaczą do oczu" - lepiej bym tego nie ujęła.

  "Nie zachowujcie się jak baby ale jak fajterzy" - Bingo.
 • @Łażący Łazarz
  "...gdy pojawi sie czerwony lis to utyskujecie na administrację zamiast go rozjechać."

  Nic zabawnego nie znajduję w maglu, który by się zrobił przy takim "rozjeżdżaniu". Chyba nie o to chodzi by nE się upodobnił do........
  (wpisać wg własnego uznania).

  Pozdrawiam.
 • @bez kropki
  Nie wydaje mi się, bym Cię nie zrozumiał. Skoro jednak tak uważasz, to cóż mam jeszcze dodać?
 • @mustrum
  Kaczyńskiego nie trawię, gdyż jestem od niego trochę starszy, wiem co to utrzymać rodzinę, a poza tym to mam chyba trochę więcej do powiedzenia. Dla mnie Kaczyński to pustak i psychopata. Zawsze może udowodnić, że jest inaczej.
 • @faral
  1. "Adriano, Conetssa i kilka innych osób chce tu podziału, "My to Polacy a reszta to ZOMO", parafrazując pewnego mówcę."

  Jednego co chcę to nie widzieć na nE takich wymoczków jak ty, zawisza i jeszcze parę sztuk. To nie jest podział, a tylko selekcja. Motywacja poniżej, w pkt.2.

  2. "Są osoby, które z tego portalu chciałyby zrobić miejsce
  w którym można lżyć wszystkich, którzy nie wierzą ślepo w PiS, którzy również w PiS widza wady, widza ludzi niegodnych reprezentowania Polski, mógłbym tu kilka nazwisk wymienić. "

  Między krytyką i krytykanctwem jest zasadnicza różnica. Nie rób z siebie ofiary wrednych blogerów (jaki biedny ten Faral, on taki dobry, takie mądrości pisze, a wszyscy na niego sobaczą) bo są na nE osoby krytykujące PiS, ale robią to w sposób konstruktywny i jakoś nikt im tego za złe nie uważa. Ty zaś mielisz ozorem i znosisz plotki z innych portali, tzn.powtarzasz jak papuga zlepki nieumocowane argumentami - takie pieprzenie dla samego pieprzenia, ani z tego zadowolenia, a pożytku to już w ogóle. Jesteś zwyczajnym manipulancikiem, a dla takich tu miejsca nie powinno być. Kropka !
  Bez odbioru.
 • NowyEkran
  Wyrażam tak mój zdecydowany sprzeciw oraz przyznaję,
  że NowyEkran dziwnie tym wszystkim pachnie.
 • @contessa
  Co w tym złego, że człowiek czyta różne fora, zaś moja wiedza jest głęboko osadzona właśnie dlatego, że czytam na wielu forach, porównuję. Ty zaś korzystasz z niewielu źródeł, dlatego wydaje ci się, że twoja wiedza jest umocniona. Za każdym razem korzystamy z wiedzy mediów polskojęzycznych. Czy to będzie polskojęzyczny TVN, Polsat czy też polskojęzyczne Radio Maryja, TV Trwam, poszukaj historii tych mediów, sprawdź czy Redemptoryści to polski zakon, sprawdź w ilu krajach prowadzą swe media. To zwykłe zagraniczne media, prowadzące swoją politykę. Sprawdź datę 1808 w dziejach Redemptorystów, choć wtedy nazywali się Benonitami.
  Przeczytaj tez: http://faral.nowyekran.pl/post/28204,a-cenzura-nadal-neci
  Może coś zrozumiesz, choć zbyt wielkich nadziei nie mam.
  Co mamy w dzisiejszych wyborach do wybrania? Partię prowadzoną przez Polaka w 2 pokoleniu, czy Polaka z rodziny wywodzącej się z terenów przez Niemców uważanych po dziś dzień za Niemieckie. Jeden miał w rodzinie oficerów carskich, drugi żołnierza Wermachtu. Aby być Polakiem trzeba znać nasza historię, co niestety jest wiedzą mocno enigmatyczną dla większości "prawdziwych polaków".
 • @Adriano
  Hmm

  Naskarżyłeś już na administrację... i co dalej?

  - Ty również promujesz tego użytkownika - linkując do jego wpisu zrobiłeś mu gratisową reklamę,
  - promujesz piractwo,

  No widzisz Adriano, "przyganiał kocioł garnkowi, a sam kopci"

  Czy według Ciebie mamy promować tylko jedną "właściwą partię" a cała reszta jest do d...?

  Jedni narzekają na Natanka, inni go wielbią, jeszcze inni narzekają na Rydzyka a inni ślą do radia kasę. Jedni prowadzą z czytelnikami dialog, a inni klepią monologi. Każdy sam wybiera właściwą dla siebie ścieżkę.

  Dziś promuje się taką osobę, a jutro inną, dziś wpis pana X jest na miejscu 1, a jutro czy po jutrze wpis spada niżej, a po tygodniu czy dwóch niewiele osób pamięta co napisał pan X. Rób swoje, administracja będzie robić swoje.
 • @faral
  "w którym można lżyć wszystkich, którzy nie wierzą ślepo w PiS, którzy również w PiS widza wady, widza ludzi niegodnych reprezentowania Polski, mógłbym tu kilka nazwisk wymienić. "

  A kto tu mówi o PiSie człowieku? Czepnij się autora tego plugawego tekstu a nie mnie.

  "Ty jednak promujesz zasadę znaną z czasów stalinowskich "możesz myśleć jak ja, albo na sybir, czy jak mawia Conetssa "do łonetu". Tobie wolno obrazać, innym już nie.
  A więc dowody na stół "aktywisto""

  Tak jak tu napisałeś to akurat myślisz ty.
 • @mb81
  "Zacytuje: "Nie jesteś mile widziany na moim blogu. Za swoje kłamstwa i brednie dostajesz bana."

  Słowa ADRIANO mówią wszystko o poziomie tej dyskusji. Proszę o bana :)
  Dziękuję"


  Czy ja pisałem do Ciebie? Nie masz argumentów więc walisz takie smuty.
 • @nikander
  ""Kaczyńskiego nie trawię, gdyż jestem od niego trochę starszy, wiem co to utrzymać rodzinę, a poza tym to mam chyba trochę więcej do powiedzenia. Dla mnie Kaczyński to pustak i psychopata. Zawsze może udowodnić, że jest inaczej.""

  Ja bym tymi słowami opisał Ciebie. Wolno mi? Wolno!
 • @Pluszak
  "Czy według Ciebie mamy promować tylko jedną "właściwą partię" a cała reszta jest do d...?"

  Umiesz czytać?........Chodzi mi o czytanie ze zrozumieniem, bo że dukasz pod nosem i nic nie kumasz to nie jest czytanie.

  PISAŁEM COŚ TAKIEGO W KOMENTARZU I NA PRIWA DOŁAZARZA:

  "TEKSTY Z BLUŹNIERSTWAMI I KŁAMSTWAMI POWINNY OD RAZU LĄDOWAĆ W KOSZU. Tu nie chodzi o inne myślenie. Bo czerwoni nie myślą i Pan o tym doskonale wie. Oni rozjeżdżąją i niszczą wszystko co wartościowe i prawdziwe. Gdyby ten tekst był kulturalny i merytorycznie "punktował" PiS to ja to doskonale rozumiem. "

  "jakiś czas temu na NE był wpis krytykujący politykę PiSu co do rozdawania miejsc na liście. Wpis był całkiem merytoryczny i ja podziękowałem autorowi tego wpisu za to, że mnie o takiej głupiej politycę poinformował."

  LINK:http://adriano.nowyekran.pl/post/28147,administracja-nowego-ekranu-promuje-czerwone-miernoty#comment_231992

  "Rób swoje, administracja będzie robić swoje."

  Już zrobiła. Wypromowała ten paszkwil.
 • WSZYSCY!!
  Nie wierzę! Skrytykowałem, ten paszkwil, w którym pełno przekleństw i kłamstw a teraz cała krytyka spada na mnie!!!

  To się jakieś chore robi.
 • @faral
  "Co w tym złego, że człowiek czyta różne fora, zaś moja wiedza jest głęboko osadzona właśnie dlatego, że czytam na wielu forach, porównuję. Ty zaś korzystasz z niewielu źródeł, dlatego wydaje ci się, że twoja wiedza jest umocniona. Za każdym razem korzystamy z wiedzy mediów polskojęzycznych. Czy to będzie polskojęzyczny TVN, Polsat czy też polskojęzyczne Radio Maryja, TV Trwam, poszukaj historii tych mediów"

  Nie! To Ty korzystasz z wąskiej kupki mediów i potem poglądy ze swojej spranej główki promujesz na NE.

  "poszukaj historii tych mediów, sprawdź czy Redemptoryści to polski zakon, sprawdź w ilu krajach prowadzą swe media. To zwykłe zagraniczne media, prowadzące swoją politykę. Sprawdź datę 1808 w dziejach Redemptorystów, choć wtedy nazywali się Benonitami."

  Nie będziemy tego robić. Nie jesteśmy głupi.
 • @adriano
  "Co do Katolików to zdarzają się osoby, które nazywają się Katolikami na NE a z religią nie mają nic wspólnego."
  - właśnie takie osoby miałem na myśli w sformułowaniu "katol", a takich hipokrytów tu na NE całe pęczki mamy, niestety.
 • @mustrum & @ŁŁ
  "Nie byłem adminem, który wypromował tekst ekskrementu. Uważam, że powinien był spaść jak najszybciej do piwnicy (moja opinia)."

  - to ja poproszę też o informację, którzy to admini tak zawzięcie walczą ze mną. Dziękuję z góry. To ważna informacja, gdyż po co mam korzystać z możliwości kupna akcji NE, którego większość funkcyjnych mnie tak dyskryminuje.
 • @adriano
  Twoje słowa "TEKSTY Z BLUŹNIERSTWAMI I KŁAMSTWAMI POWINNY OD RAZU LĄDOWAĆ W KOSZU. " a Adriano będzie oceniał co jest bluźnierstwem i co jest kłamstwem.

  "Nie będziemy tego robić. Nie jesteśmy głupi." bo to by zakłóciło wspaniały ocenzurowany świat Adriano.

  Nie odnoszę się do tekstu blegera "qpa"o którym tu mówicie, nie czytałem, ale przeraża, że ktoś kto krzyczy o wolność słowa właśnie walczy o cenzurę. Dla mnie podobną "qpa" był antykomor, a nawet Ziobro walczył nazywając to wolnością słowa, więc zdecydujcie się, wolność słowa z "qpa" i "Antykomorem" czy cenzura.
 • @Adriano @Faral @All
  Otóż to...

  Gdy mówimy o wolności słowa to wypadałby jednocześnie nie wywierać presji na to co i gdzie ma być zamieszczone lub nie zamieszczone.

  Zawsze można napisać na administracyjnego maila i zasugerować że coś jest dobre bo... albo złe ponieważ - i takowe maile przychodzą.

  Nazywanie kogoś "czerwoną miernotą" dobrze by było podeprzeć dowodami, brak dowodów można potraktować jako pomówienie i pieniactwo, dobrym przykładem jest temat Costerin kontra Nathael.

  Reasumując, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, promocja jakiegoś tekstu w oczach jednego użytkownika może być odebrana jako "promowanie czerwonej miernoty", zaś pominięcie czy "wrzucenie tego tekstu do piwnicy" za cenzurowanie treści. Jeszcze się taki nie narodził który wszystkim by dogodził.

  Tak jak Adriano zarzucił administracji Nowego Ekranu że "promuje czerwone miernoty" tak administracja może zarzucić Adriano że promuje inny portal oraz jedną z form piractwa.
 • @Pluszak
  Tiaaa... "Zawsze można napisać na administracyjnego maila". Ano, napisać se można. Proza życia jest zaś taka, że admini NIE reagują nawet na czyny karalne (np. oblegi).
 • @bez kropki
  Przykład jakiś?
  Kiedy wysłałeś maila? Czy został on bez odpowiedzi?
 • @faral, PLUSZAK
  SŁOWA QPY w tekście:

  „dopierdolić.”

  „dopierdolił”

  „Zajebisty”

  „wkurwienie Platformy”

  Jeżeli dla Was takie słowa to nie są bluźnierstwa to co jest bluźnierstwem? I kłamstwa o Ziobrze itd to nie kłamstwa? To co jet tym kłamstwem?

  FARAL Ty nie wiesz o czym tu jest mowa. Nie wiesz co to cenzura a co to dobry smak. Dziś dyskutuje się czy kurwa to przekleństwo.!

  "Nie odnoszę się do tekstu blegera "qpa"o którym tu mówicie, nie czytałem, ale przeraża, że ktoś kto krzyczy o wolność słowa właśnie walczy o cenzurę"

  Nie czytałeś tekstu, o który tak naprawdę tu się rozchodzi i dyskutujesz? Nie jesteś w ogóle przygotowany merytorycznie do dyskusji. Jesteś niekompetentny. Po co się w ogóle wypowiadasz jak nie wiesz o czym jest mowa? Nie porównuj antykomora do tek czerwonej miernoty.


  "Nazywanie kogoś "czerwoną miernotą" dobrze by było podeprzeć dowodami, brak dowodów można potraktować jako pomówienie i pieniactwo, dobrym przykładem jest temat Costerin kontra Nathael."

  Ty jesteś taki sam jak Faral. Nie czytałeś tekstu QPY z przekleństwami i kłamstwami a czepiasz się mnie. Ty nie czytasz nawet komentarzy, nie cztyałeś mojego tekstu o QPIE a się czepiasz.

  FARAL to typowy obrońca systemu, który nie wie o co chodzi ale będzie zaprzeczał i przerywał za wszelką cenę.

  PLUSZAK na czyich Ty tak naprawdę usługach jesteś? Kiedyś miałem o Tobie inne zdanie. Dziś liżesz tyłek administracji i czerwonemu kłamcy, który nie potrafi zdania napisać bez przekleństwa czy obelgi.
 • @faral
  JA NIKOGO NIE CHCĘ CENZUROWAĆ. DOCIERA TO DO TWOJEJ GŁÓWUNI?

  Ja występuje przeciwko przyklejaniu na głównej stronie w zakładce polityka przez administrację miernych tekstów pełnych kłamstw i bluźnierstw.

  Jakbym napisał, że to Polacy napadli Niemców w 39 i gnębili Rosję narzucając jej swój komunistyczny reżim to też mam prawo do takich opinii? I to nie jest kłamstwo? i nikomu nie można by dyskutować z tym ani mieć pretensji do administracji, ze przykleja takie kłamstwa? W dodatku napisałbym parę bluzgów i OK??
 • WSZYSCY
  Ludzie opamiętajcie się. Reaguję na tekst, który przepełniony jest kłamstwami, konfabulacjami i przekleństwami a dostaje się mi? Tu już nawet nie chodzi o ten tekst, ale chodzi o to, że administracja go przykleja i promuje.

  GDZIE JEST TA GRANICA KŁAMSTWA I CHAMSTWA CZERWONYCH BLOGERÓW TAKICH JAK QPA? To już naprawdę wszystko wolno? Tak Wam się poprzewracało w głowach od tej źle pojmowanej wolności, która stała się "wolnością"?

  CO NIEKTÓRZY NIE PRZECZYTALI NAWET CZERWONEGO TEKSTU QPY, nie przeczytali dokładnie mojej notki, nie czytają komentarzy a czepiają się mnie i piszą, że moja obrona prawdy, kultury i wartości to cenzura. To jest naprawdę chore.
 • @faral
  TWOJA POSTAWA TO:

  "DOKOPAĆ PRAWICY ZA WSZELKĄ CENĘ" bo prawica to ludzie tacy jak ja anie ludzie z PO i KOMOROWSKI- Twój prezydent, którego tak bronisz.

  Dla Ciebie nie jest ważna prawda, czy merytoryczna dyskusja. Dla Ciebie ważne jest aby się kłócić i rozbijać merytoryczne dyskusje po prawej stronie i stawać w obronie tego co bezideowe, bezsensowne ale tego co miesza.
 • @adriano 28.09.2011 11:28:51
  Mam wrażenie, że administracja niczego nie promuje. Promują się sami autorzy na wszystkie możliwe sposoby.
  Tak, kiedy dojdę /a być może to już nie potrwa długo/ do wniosku, że mam do czynienia z "konsultantami" w media markt to opuszczę ten lokal :) choć myślę, że redakcja wcześniej, czym absolutnie nie byłbym zdziwiony.
  Pozdrawiam
 • @Anderson
  Jak nie promuje? Przykleja temat w polecanych treściach. To nie jest promocja?? Screena masz w artykule.

  To co jeszcze Twoim zdaniem może zrobić administracja, żeby wypromować notkę? Napisać o niej artykuł pochwalający?
 • @adriano
  O tyle się zgodzę że chamstwo, nadmiar wulgaryzmów należy tępić, moderować. Inaczej będzie tu syf.
 • :-0
  Na szczęście w Polsce (puki co) nie działa policja myśli, a internautów nie skazuje sie z myślozbrodnie!!!!

  Orwell-1984;)

  pozdr.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej