Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
36 postów 753 komentarze

adriano

adriano - O zagrożeniach dla demokracji, o manipulacjach medialnych oraz o tym czego media nie pokazują. Zmiana nicka na adriano

Nie wierzę w wynik tych wyborów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Te wybory to nie przegrana PiSu ale dowód siły manipulacji medialnych.

 

Śmieszą mnie wypowiedzi niektórych blogerów, którzy dokonali „ekspertyzy” i twierdzą, że PiS sam jest sobie winien i sam stworzył sobie Palikota. To nie jest przegrana PiSu tylko wygrana łże- mediów, które uprawiały swoją kłamliwą propagandę 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.Pisanie, że PiS poniósł klęskę, bo nie chciał zalegalizować narkotyków, jest po prostu głupotą autorów takich wywodów tak samo jak pisanie, że PiS przegrał bo był niezdolny do współpracy i jątrzy.

 

Nie wierzę, żeby Polacy byli aż tak głupi. Znam sporo osób, które otworzyły oczy na kłamstwa PO i łże- mediów.

 

Nie wierzę  w prawdziwość wyników tych wyborów. Działania prawicy w celu zapobieżenia fałszerstwom wyborczym , która jeszcze nie zrozumiała w pełni, że w Polsce nie ma żadnej demokracji były niedostateczne.

 

Lansowanie Palikota w mediach to  było tylko robienie podkładki pod późniejsze wyniki wyborów…

Tak samo jak objeżdżanie Napieralskiego. Wynik SLD mnie troszkę zdziwił.

 

PiS nie miał żadnych szans z nagonką mediów oraz głupim społeczeństwem, które dało się zmanipulować.

 

Te wybory to nie przegrana PiSu ale dowód na siłę manipulacji medialnych.

KOMENTARZE

 • autor
  wszystko wzkazuje na to że masz rację. Za głupotę naszego społeczeństwa zapłacimy wszyscy !!!
 • PROMOCJA W MEDIACH
  Pamiętam jak przez chwile media promowały PJN, ciekawe czemu tylko przez chwile.
 • @adriano Całkowice zgadzam się z tym, co napisałeś - szczególnie z końcową tezą!
  "Te wybory to nie przegrana PiSu ale dowód na siłę manipulacji medialnych."

  Zabrakło współdziałania w sferze medialnej przynajmniej z jedną normalną stacją radiową i telewizyjną - tego nie zastąpi żadna publicystyka w internecie. Ci którzy głosują, kierują się - w tej swojej zdecydowanej większości - tym co usłyszą/zobaczą w radiu/telewizji, przychodząc po pracy do domu i włączając na chwilę informacje. Skoro praktycznie wszystkie media, z pomocą pseudo dziennikarzy, powielały od rana do rana zwykłe kłamstwa, oszczerstwa, skoro zaklinały rzeczywistość, to taki przekaz musiał się przebić i zdominować opinię publiczną. Żadne akcje internetowe nawet na wielką skalę nie są w stanie - patrząc w proporcji - w takich sytuacjach cokolwiek zmienić, gdyż są "głosem wołającego na puszczy"!
  Nie wiem dlaczego nie doszło do ściślejszej współpracy przynajmniej z TV Trwam oraz katolickimi radiami. Przecież wielokrotnie głos opozycji nie docierał do społeczeństwa, bo wszystkie media, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, przerywały w tym samym momencie wszelkie konferencje prasowe, wszelkie inne niewygodne dla mainstreamu, wystąpienia publiczne - także w Parlamencie. Było to jawne łamanie zasad demokratycznych, wolności słowa, dostępu do informacji publicznej - a instytucje, organizacje krajowe i międzynarodowe udawały, że tego nie widzą!
  A wystarczyłoby chociaż kontynuowanie tych wszystkich transmisji na żywo nawet tylko w jednej stacji telewizyjnej a ogromna większość zainteresowanych przełączyłaby się wtedy właśnie na tę stację. Oprócz dotarcia z prawdziwymi informacjami, oprócz wzrostu tzw. oglądalności, taka stacja z pewnością zyskałaby także na reklamie, sponsorach ...
  Niestety nie doszło do takich działań a skutki mamy takie, jakie widzimy w rozmowach z niektórymi ludźmi, którzy posługują się od lat sloganami a gdy ich zapytać o konkrety, to szybko stulają uszy. I wcale się nie dziwię, skoro specjaliści od PR-U, politolodzy, socjolodzy i inni "eksperci" od wizerunku, występujący w mediach posługują się od rana do nocy właśnie takimi sloganami, takimi pustymi słowami. Ze wszystkiego co się stało wczoraj i dzisiaj, to najbardziej wkurzają mnie uśmiechnięte mordy markowskich, nałęczów i innych zakłamanych "fachowców" ... widzących po wynikach wyborów, że pranie mózgów się powiodło.

  Pozdrawiam
 • @SwiatMediow.PL
  "... ciekawe czemu tylko przez chwile."

  Zdrajcy, czyli Pożyteczni Idioci, zawsze są potrzebni tylko przez chwilę. Po pjonkach szybko zainteresowanie przeszło na palikotowców - taki był plan, taka była POtrzeba chwili!

  Pozdrawiam
 • @SwiatMediow.PL
  Promowały przez chwilę aby udowodnić słuszność ich odejścia z ohydnego PiSu. PJN to były tylko pionki
 • @1normalnyczlowiek
  napisałem coś podobnego o PJN zanim przeczytałem Twój komentarz :-)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej